Pop / ballady · premiera 13.10.2026
Życie nie jest
Olena AI Music.SoulCode AI Music
Oryginalny tytuł na YouTube
Życie nie jest … próbą generalną | Guitar Life Monologue
Pytania o „Życie nie jest”
Kto śpiewa „Życie nie jest”?
Olena AI Music.SoulCode AI Music, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.
Czy „Życie nie jest” to piosenka AI?
Tak. Olena AI Music.SoulCode AI Music deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „…wrażliwością i wewnętrznym dialogiem — z pomocą AI jako narzędzia. Teksty, historie i koncepcje są w pełni moje. AI wspiera brzmienie, ale emocje należą do cz…” (Źródło: YouTube).
Kiedy była premiera „Życie nie jest”?
13.10.2026 (YouTube).
Jaki to gatunek?
Pop / ballady (gatunek twórcy w naszym katalogu).
Jakie inne utwory ma Olena AI Music.SoulCode AI Music?
Najnowsze: Kocham cię, Smutek łączy a, Wiek już poważny, a ja.
Więcej od Olena AI Music.SoulCode AI Music
Profil artysty →-
Kocham cię… od ziemi do nieba i z powrotem | Acoustic Rap Duet
16.10.2026
-
Smutek łączy a … szczęście ujawnia prawdę | Atmospheric Indie Soul
15.10.2026
-
Wiek już poważny, a ja … nie ;) | Satirical Piano Rock
14.10.2026
-
Wilk vs Osioł | Dark Satirical Piano Rap
12.10.2026
-
To nie o tobie… | Spoken Piano Monologue
11.10.2026
-
Niech Ci się trafi dobry dzień | Acoustic Feel Good
09.10.2026
Podobne: Pop / ballady
Cały gatunek →-
Zostańmy dziś ❤️ Romantyczna piosenka taneczna | Nova Songs Polska
Nova Songs
-
Ona Ma Ten Vibe ✨ Mega Hit Disco Polo 2026 | WicherOne Music
WicherOne AI Music Polska
-
Dzisiaj nie zasnę. Taneczny hit z kobiecym wokalem | Nova Songs Polska
Nova Songs
-
Czy naprawdę pragniesz mnie?❤️ Polska Piosenka o Miłości
GG Piosenki
-
Maria Konopnicka – A jak poszedł król na wojnę | Slavic Neofolk / Folk Pop (Poezja Śpiewana)
NadRealny
-
Reset ✨ Mega Hit Disco Polo 2026 | WicherOne Music
WicherOne AI Music Polska