TopAIMuza.pl aktualizowane automatycznie każda liczba ma źródło i datę platformy mierzymy osobno jakość danych zasady publikacji

Inne · premiera 18.08.2026

To Nasze Zasady!

Ploteria Craft music

Oryginalny tytuł na YouTube

🤝 To Nasze Zasady! 🎵 | Piosenka o Zasadach dla Przedszkolaków | Piosenka dla Dzieci

Ten utwór można odtworzyć tylko na YouTube
Właściciel nagrania wyłączył odtwarzanie na innych stronach.

Otwórz na YouTube ↗

Pytania o „To Nasze Zasady!”

Kto śpiewa „To Nasze Zasady!”?

Ploteria Craft music, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.

Czy „To Nasze Zasady!” to piosenka AI?

Tak. Ploteria Craft music deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „Dowód AI z YouTube (oficjalne Data API) — opis kanału: „…ków bez zgody autora. Piosenki zostały wygenerowane z wykorzystaniem subskrypcji Suno Pro i są objęte…” (Źródło: YouTube, 12.10.2026).

Kiedy była premiera „To Nasze Zasady!”?

18.08.2026 (YouTube).

Ile odsłon ma „To Nasze Zasady!”?

61 015 odsłon na YouTube, pomiar z 21.10.2026.

Jakie inne utwory ma Ploteria Craft music?

Najnowsze: Pokaż flagę, maszeruj!, Mikołaju, czy mnie słyszysz?, Wskakujemy do tej księgi – Dzień Bajek.

Odsłony w czasie

13.10.20262 pomiary · +6 161 odsłon21.10.2026

Źródło: YouTube Data API. Nowe utwory mierzymy kilka razy dziennie przez pierwsze 2 tygodnie, starsze — raz w tygodniu.

Więcej od Ploteria Craft music

Profil artysty →

Podobne: Inne

Cały gatunek →