Pop / ballady · premiera 28.09.2025
Tam, Gdzie Nie Boli Nic
Oryginalny tytuł na YouTube
Tam, Gdzie Nie Boli Nic (oficjalne audio / lyric video)
Pytania o „Tam, Gdzie Nie Boli Nic”
Kto śpiewa „Tam, Gdzie Nie Boli Nic”?
VirtuaImusic, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.
Czy „Tam, Gdzie Nie Boli Nic” to piosenka AI?
Tak. VirtuaImusic deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „Dowód AI z YouTube (oficjalne Data API) — opis kanału: „…to dzieło człowieka natomiast muzyka to AI. Piosenki są tworzone na stronie suno.ai z wykupioną…” (Źródło: YouTube, 12.10.2026).
Kiedy była premiera „Tam, Gdzie Nie Boli Nic”?
28.09.2025 (YouTube).
Jaki to gatunek?
Pop / ballady (gatunek twórcy w naszym katalogu).
Jakie inne utwory ma VirtuaImusic?
Najnowsze: Spadaj dziadu, spadaj! (Frajer - Złote lata 90.), Dlaczego, EKRAN ZAMIAST MNIE - Ostatnie powiadomienie ....
Więcej od VirtuaImusic
Profil artysty →-
Spadaj dziadu, spadaj! (Frajer - Złote lata 90.)
24.10.2026
-
Dlaczego ... znowu to robisz !!!
21.10.2026
-
EKRAN ZAMIAST MNIE - Ostatnie powiadomienie ...
16.10.2026
-
ZOSTAWMY WSZYSTKO – Masz dość życia w wielkim mieście?
14.10.2026
-
Za mało Ciebie miałam... (Gdy rozsądek mówi: odejdź)
10.10.2026
-
Nikt nie pyta – Piosenka, o której żaden facet nie mówi głośno
04.10.2026
Podobne: Pop / ballady
Cały gatunek →-
Smutek łączy a … szczęście ujawnia prawdę | Atmospheric Indie Soul
Olena AI Music.SoulCode AI Music
-
❤️ WOLĘ KŁÓCIĆ SIĘ Z TOBĄ ❤️ 🎶 ITALO DISCO ROMANTIC 90's | NEW LOVE HIT
AI Disco Hit
-
Do Celu - DobriMuzika❤️🔥🎶 | NOWOŚĆ ❤️ | Polska Muzyka | HIT | Top Hity
DobriMuzika
-
Rozgrzani do Rana ✨ Mega Hit Disco Polo 2026 | WicherOne Music
WicherOne AI Music Polska
-
Mr. AI Music - „W podzięce”❤️🔥🎵 - Nowość !!! (październik 2026)🔥
Mr. AI Music
-
Żyłem Biednie, Ale Kochałem Bogato – Wzruszająca Piosenka Cygańska o Życiu i Miłości
Twoje Piosenki