Inne · premiera 12.08.2026
Puk, Puk, Puk! Kto Dziś Przyszedł Tu?
Oryginalny tytuł na YouTube
🎵 Puk, Puk, Puk! Kto Dziś Przyszedł Tu? 🚪👧👦 | Piosenka Integracyjna do Przedszkola
Ten utwór można odtworzyć tylko na YouTube
Właściciel nagrania wyłączył odtwarzanie na innych stronach.
Pytania o „Puk, Puk, Puk! Kto Dziś Przyszedł Tu?”
Kto śpiewa „Puk, Puk, Puk! Kto Dziś Przyszedł Tu?”?
Ploteria Craft music, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.
Czy „Puk, Puk, Puk! Kto Dziś Przyszedł Tu?” to piosenka AI?
Tak. Ploteria Craft music deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „Dowód AI z YouTube (oficjalne Data API) — opis kanału: „…ków bez zgody autora. Piosenki zostały wygenerowane z wykorzystaniem subskrypcji Suno Pro i są objęte…” (Źródło: YouTube, 12.10.2026).
Kiedy była premiera „Puk, Puk, Puk! Kto Dziś Przyszedł Tu?”?
12.08.2026 (YouTube).
Jakie inne utwory ma Ploteria Craft music?
Najnowsze: Pokaż flagę, maszeruj!, Mikołaju, czy mnie słyszysz?, Wskakujemy do tej księgi – Dzień Bajek.
Więcej od Ploteria Craft music
Profil artysty →-
Pokaż flagę, maszeruj! ❤️🤍 | Piosenka ruchowa na Dzień Niepodległości | Ploteria Craft
22.10.2026
-
🎅🎄 Mikołaju, czy mnie słyszysz? | Piosenka świąteczna dla dzieci | Ploteria Craft
22.10.2026
-
📖✨ Wskakujemy do tej księgi – Dzień Bajek | Piosenka ruchowa dla dzieci | Ploteria Craft
15.10.2026
-
🎃 Jestem Dynią! – Piosenka Ruchowa na Święto Dyni | Piosenka dla Dzieci 🍂🎶
13.10.2026
-
Nasza Polska – Dzień Niepodległości | Piosenka Patriotyczna dla Dzieci | 11 Listopada ❤️🤍
12.10.2026
-
💗 Dzisiaj mamy Dzień Dziewczynek! | Piosenka Ruchowa dla Dzieci 🎀🎶
09.10.2026
Podobne: Inne
Cały gatunek →-
ChatGPT: grafika z opisu – tworzenie, poprawki i zapis
ROBi STUDIO
-
Claude Design: podstawowa identyfikacja wizualna marki
ROBi STUDIO
-
Canva: grafika na Instagram i Facebook z szablonu
ROBi STUDIO
-
Teraz patrz
Laurusiiiia - Topic
-
CapCut: montaż pionowej rolki z klipów, muzyki i napisów
ROBi STUDIO
-
Gamma: kompletna prezentacja z jednego polecenia
ROBi STUDIO