TopAIMuza.pl aktualizowane automatycznie każda liczba ma źródło i datę platformy mierzymy osobno jakość danych zasady publikacji

Inne · premiera 08.08.2026

Oooo Marianno

KONASZ

Oryginalny tytuł na YouTube

Oooo Marianno... – Ta piosenka może zostać w głowie na długo! 💃🕺🎶

Pytania o „Oooo Marianno”

Kto śpiewa „Oooo Marianno”?

KONASZ, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.

Czy „Oooo Marianno” to piosenka AI?

Tak. KONASZ deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „Dowód AI z YouTube (oficjalne Data API) — opis kanału: „…generowaną przy wykorzystaniu platformy Suno AI. Tworzę playlisty monotematyczne zarówno z…” (Źródło: YouTube, 12.10.2026).

Kiedy była premiera „Oooo Marianno”?

08.08.2026 (YouTube).

Jakie inne utwory ma KONASZ?

Najnowsze: Ania, Ania, Ania, Wyspa skarbów (Jan Blizniuk), Pójdziemy dziś na łączkę.

Więcej od KONASZ

Profil artysty →

Podobne: Inne

Cały gatunek →