Biesiada · premiera 04.04.2026
Niech te święta dadzą spokój
Oryginalny tytuł na YouTube
Niech te święta dadzą spokój 🌿 | Wielkanocna piosenka z życzeniami od serca
Pytania o „Niech te święta dadzą spokój”
Kto śpiewa „Niech te święta dadzą spokój”?
Muzyczne Złote Lata, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.
Czy „Niech te święta dadzą spokój” to piosenka AI?
Tak. Muzyczne Złote Lata deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „…yki, która łączy pokolenia ✨ 🎵 Łączymy sztuczną inteligencję z ludzką wrażliwością, by tworzyć nowe piosenki w duchu złotych lat.” (Źródło: YouTube).
Kiedy była premiera „Niech te święta dadzą spokój”?
04.04.2026 (YouTube).
Jaki to gatunek?
Biesiada (gatunek twórcy w naszym katalogu).
Jakie inne utwory ma Muzyczne Złote Lata?
Najnowsze: Gdy W Górach Woła Jeleń Poruszająca Pieśń o Miłości i Górach, Jesień Zostawiła Nam Ten Dzień Najpiękniejsza Piosenka o Jesiennej Miłości, Jesienią Kocha Się Mocniej.
Więcej od Muzyczne Złote Lata
Profil artysty →-
Gdy W Górach Woła Jeleń 🦌 Poruszająca Pieśń o Miłości i Górach | Muzyczne Złote Lata
23.10.2026
-
Jesień Zostawiła Nam Ten Dzień 🍂 Najpiękniejsza Piosenka o Jesiennej Miłości | Muzyczne Złote Lata
19.10.2026
-
Jesienią Kocha Się Mocniej | Romantyczny Jesienny Szlagier | Muzyczne Złote Lata
17.10.2026
-
Październik Przyszedł W Twoim Płaszczu 🍂 Romantyczna Piosenka Jesienna | Muzyczne Złote Lata
16.10.2026
-
🍓 Czerwone Jagody | Muzyczne Złote Lata 🎶 Polska Biesiada Ludowa
14.10.2026
-
Zatańcz Ze Mną, Nim Opadnie Ostatni Liść – Złota Jesień | Muzyczne Złote Lata
12.10.2026
Podobne: Biesiada
Cały gatunek →-
Słoneczny Horyzont ❤️ | Nie Liczymy Zmarszczek, Liczymy Wspólne Chwile | Polska Piosenka
Dobre bo Polskie
-
Dyskoteka w Remizie 💃🕺 | Pierwsza Miłość, Pierwszy Taniec i Najlepsze Wspomnienia | Polska Piosenka
Dobre bo Polskie
-
Gwiazdy Nie Kłamią ✨❤️ | Czy Prawdziwa Miłość Jest Zapisana w Gwiazdach? | Polska Piosenka
Dobre bo Polskie
-
Stara Kaseta 📼❤️ | Jedna Piosenka i Nagle Mam Znowu 17 Lat | Nostalgiczna Polska Piosenka
Dobre bo Polskie
-
Nowe Przygody 🌍❤️ | Na Przygodę Nigdy Nie Jest Za Późno! | Polska Piosenka
Dobre bo Polskie
-
Ogień na Horyzoncie 🔥 | Wstań, Walcz i Zacznij Od Nowa! | Motywacyjna Polska Piosenka
Dobre bo Polskie