TopAIMuza.pl aktualizowane automatycznie każda liczba ma źródło i datę platformy mierzymy osobno jakość danych zasady publikacji

Inne · premiera 17.02.2026

Dzień Dinozaura

Ploteria Craft music

Oryginalny tytuł na YouTube

🎵🦖 Dzień Dinozaura – Wesoła Piosenka dla Dzieci 🦖🎵 Dinozaury roślinożerne ;)

Ten utwór można odtworzyć tylko na YouTube
Właściciel nagrania wyłączył odtwarzanie na innych stronach.

Otwórz na YouTube ↗

Pytania o „Dzień Dinozaura”

Kto śpiewa „Dzień Dinozaura”?

Ploteria Craft music, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.

Czy „Dzień Dinozaura” to piosenka AI?

Tak. Ploteria Craft music deklaruje użycie AI w opisie kanału YouTube: „Dowód AI z YouTube (oficjalne Data API) — opis kanału: „…ków bez zgody autora. Piosenki zostały wygenerowane z wykorzystaniem subskrypcji Suno Pro i są objęte…” (Źródło: YouTube, 12.10.2026).

Kiedy była premiera „Dzień Dinozaura”?

17.02.2026 (YouTube).

Jakie inne utwory ma Ploteria Craft music?

Najnowsze: Pokaż flagę, maszeruj!, Mikołaju, czy mnie słyszysz?, Wskakujemy do tej księgi – Dzień Bajek.

Więcej od Ploteria Craft music

Profil artysty →

Podobne: Inne

Cały gatunek →