TopAIMuza.pl aktualizowane automatycznie każda liczba ma źródło i datę platformy mierzymy osobno jakość danych zasady publikacji

Pop / ballady · premiera 12.06.2026

Szczęście - Krzywe Oko

Krzywe Oko

Oryginalny tytuł na YouTube

SZCZĘŚCIE - Krzywe Oko (trance version)

Pytania o „Szczęście - Krzywe Oko”

Kto śpiewa „Szczęście - Krzywe Oko”?

Krzywe Oko, twórca muzyki AI z katalogu TopAIMuza.

Czy „Szczęście - Krzywe Oko” to piosenka AI?

Tak. Krzywe Oko deklaruje użycie AI w zgłoszeniu do TopAIMuza: „Zgłoszenie twórcy przez formularz topaimuza.pl/zglos/ (2026-10-19): „tekst robię samodzielnie, muzyka z pomocą suno”” (Źródło: YouTube, 19.10.2026).

Kiedy była premiera „Szczęście - Krzywe Oko”?

12.06.2026 (YouTube).

Jaki to gatunek?

Pop / ballady (gatunek twórcy w naszym katalogu).

Jakie inne utwory ma Krzywe Oko?

Najnowsze: Trzy kubki, Która z dróg, Światowid.

Tekst

Szczęście trwa tylko chwilę zauważ je zanim minieUpajaj się tym stanem. napawaj się nim odpłynie

Bo szczęście to Ty i jaBo szczęście to my we dwojeSzczęście to dzień który trwaI noc której się nie boję

Szczęście to czas rozkoszy gdy nic nie ma znaczeniaPielęgnuj ten moment i trwaj, tkwij w nim wciąż tak, do znudzenia

Bo szczęście to Ty i jaBo szczęście to my we dwojeBzczęście to dzień który trwaI noc której się nie boję

I choć to nie jest wieczne i choć ekstaza przemijaŻycie ze szczęściem wciąż gra, w euforii rytmy wybija

Bo szczęście to Ty i jaBo szczęście to my we dwojeSzczęście to dzień który trwaI noc której się nie boję

Bo szczęście to Ty i jaBo szczęście to my we dwojeSzczęście to dzień który trwaI noc której się nie boję

Więcej od Krzywe Oko

Profil artysty →

Podobne: Pop / ballady

Cały gatunek →